Конкурс грантів Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні Друк
Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні оголошує конкурс грантових заявок для університетів та науково-дослідних установ.

Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні (Програма) є спільним проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН. Діяльність в рамках Програми спрямована на розвиток освіти без дискримінації за ознакою статі та інтеграцію ґендерних знань та принципів ґендерної чутливості в систему освіти. Більш детальну інформацію з приводу діяльності Програми можна отримати на сайті Програми.

Основна мета цього конкурсу заявок має два аспекти:

  • поширювати ґендерні знання та принцип ґендерної чутливості серед студентів, членів академічної та наукової спільноти;
  • підтримувати перехід в Україні ґендерних досліджень у професіональне русло і демонструвати важливість ґендерних досліджень для суспільства.

Даний конкурс заявок починається 15 березня 2011 року і закінчується 15 квітня 2011 року. Тривалість грантових проектів не повинна перевищувати 6 місяців. Грант розрахований на суму від 40.000 до 80.000 грн.

У додатку документ про конкурс, в якому описано критерії, за якими надається право на участь, процедуру вибору кандидатів і процес відбору, а також вимоги оцінювання та моніторингу щодо реалізації обраних проектів.

Контакти: Олена Парінова, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Завантажити додатки

РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST