У Львові за сприяння польських ГО впровадять проект допомоги дітям з проблемами слуху Друк
Це – один із перших проектів нового майданчика для співпраці неурядових громадських організацій Львова та Вроцлава – «Європейський дім зустрічей у Львові».

Про це на прес-конференції повідомила президент польського представництва «Європейського дому зустрічей у Львові» Лідія Лемпард.

«На сьогодні перед нами є два завдання: перше – знайти приміщення, в якому будуть проходити всі обговорення, і друге впровадити перші два проекти», - зазначила Лідія Лемпард.

За її словами, у «Школі лідерів громадського життя» візьмуть участь 15 українців та поляків. Протягом 14 місяців відбуватимуться зустрічі, обмін досвідом, здобуття знань. (вартість проекту 800 тис злотих). Другий проект допомоги дітям з проблемами слуху, присвячений виявленню ранніх патологій слуху у дітей у Львові та в області. При цьому при діагностиці впроваджуватимуться практики, які давно вже діють у Польщі. Також на другому етапі в одній з лікарень Львова планують встановити спеціальний пристрій для діагностики цих патологій. Цей проект розрахований на 3 роки і потребує 1,5 млн злотих.

«У нас було таке, коли європейські організацій були для поляків закритими. Не хотілося, щоб в Україні проходили через те саме. Немає потреби. Будемо обмінюватися досвідом, уже діючими програмами», - зазначила Лідія Лемпард.

Як розповіла президент українського представництва "Європейського дому зустрічей у Львові" Оксана Чабан, завданням ЄДЗ є розвиток громадянського суспільства, підтримка демократичних змін в державах Центрально-Східної Європи, впровадження правил партнерства в усіх площинах громадського життя. Ці цілі вони бажають досягнути через спільні дії польських та українських неурядових організацій, а в першу чергу – Вроцлава та Львова.

« Європейський дім зустрічей є відкритим і до нас можуть приєднатися будь-які інші громадські організації. ЄДЗ стане платформою для знайомства та співпраці громадських організацій», - зазначила Оксана Чабан.

За її словами, ЄДЗ допомагатиме шукати неурядовим організаціям партнерів у Польщі та інших європейських країнах, окрім того ЄДЗ стане – майданчиком, де неурядові організацій самостійно зможуть обговорювати важливі у суспільстві теми, і впроваджувати програми.

Як розповів секретар Львівської міської ради Василь Павлюк, вклад Львова в Європейський дім зустрічей полягатиме саме у наданні приміщення під цей майданчик для зустрічей НГО.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST