Павлюк пообіцяв приміщення для "зустрічей" Львова з Європою Друк
У межах проекту "Європейський дім зустрічей у Львові" восени цього року хочуть розпочати реалізацію двох проектів: школи лідерів громадського життя й програми допомоги дітям Львівщини з проблемами слуху.

Вартість першого складатиме 800 тисяч злотих, а другого - 1,5 мільйона злотих. Про це сьогодні під час брифінгу повідомила Лідія Лемпарт, президент польського представництва ГО "Європейський дім зустрічей у Львові".

За її словами, основне джерело фінансування цих проектів - Європейський Союз. А участь Львова у проекті обмежується наданням приміщення в оренду за символічну суму.

Василь Павлюк, секретар Львівської міськради зазначив, що з конкретним приміщенням у міській владі ще не визначились. "Хоча у міськраді розглядають кілька варіантів", -- додав Павлюк. Також він пообіцяв особисто ініціювати надання приміщення в оренду.

Сам проект Європейський дім зустрічей у Львові Павлюк назвав "вікном до ЄС". "Переконаний, що робота громадської організації не буде "замикатись" на окремих аспектах міського життя, а поширюватиметься на усі".

Довідка: 11 березня відбулась презентація громадської організації "Європейський дім зустрічей у Львові". Його мета - створення у Львові своєрідного майданчика для реалізації спільних програм з Євросоюзом.

 lviv.expres.ua

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST