Тренінг "Управління проектами для благодійних організацій" Друк
30 березня 2011 року Український форум благодійників проводить тренінг «Управління проектами для благодійних організацій». Захід відбудеться в рамках просвітницької програми Форуму «НА ВЧИСЬ!».

Під час тренінгу будуть презентовані ключові компоненти управління проектом, його принципи; зокрема він буде сфокусований на наступних питаннях:

  • Управління проектами: навички, без яких проекти не живуть.
  • Управління змістом.
  • Які роботи необхідні для успішного завершення проекту? Як побачити весь проект цілком? Як презентувати зміст проекту?
  • Управління строками (розуміння, що виконання якихось завдань можна приступити відразу, в той час, як інші вимагають якихось проміжних результатів).
  • З чого почати? Як мінімізувати терміни проекту? Що робити, якщо не вкладається в терміни?

Родзинка тренінгу: унікальна можливість за короткий проміжок часу отримати знання, що дозволяють вирішувати ці питання на практиці.

Не втрачайте нагоду активно, насичено та ефективно провести ваш час! Адже технологія управління проектами - це як нотна грамота для менеджера. Менеджер проекту - це диригент оркестру команди проекту.

Також під час тренінгу буде сформована група учасників, яка отримає можливість, вже маючи необхідні базові знання, відвідувати наступні заходи під егідою неперевершеного фахівця з проектного менеджменту Бориса Прядкіна.

Тренер: Борис ПРЯДКІН, фахівець з проектного менеджменту, тренер особистої ефективності, лайф і бізнес коуч, має гарний досвід реалізації власних проектів та консультування громадських та комерційних організацій.

Учасники заходу: цей тренінг буде корисним для представників (керівники, менеджери, координатори проектів/програм, спеціалісти зі зв’язків з громадськістю та залучення ресурсів) членів Українського форуму благодійників, інших благодійних фондів та організацій, співробітників бізнес-компаній, які відповідають за реалізацію благодійних програм; приватних благодійників та всіх, хто працює з великим об’ємом інформації та хоче підвищити власну ефективність!

Умови участі в заході:

Члени Українського форуму благодійників:
1 особа від організації - участь безкоштовна; кожна наступна особа - реєстраційний внесок 75,00 грн.

Інші учасники, які не є членами Українського форуму благодійників:
1 особа від організації – 150,00 грн.; кожна наступна особа - реєстраційний внесок 75,00 грн.

Кошти, зібрані під час реєстрації, будуть спрямовані Українським форумом благодійників на створення інформаційної бази Форуму з питань благодійництва, зокрема на придбання спеціалізованої літератури.

Час та місце проведення:
30 березня 2011 року, з 10.00 до 16.00 (початок реєстрації о 9.30)
Адреса: центральний офіс МФ "Відродження", м. Київ, вул. Артема, 46, 2-ий поверх.

Реєстрація:
Для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати її до 18:00 28 березня 2011 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або на факс (044) 425 92 95.
У зв’язку з обмеженою кількістю місць, реєстрація для участі в заході є обов’язковою. Члени Українського форуму благодійників та представники організацій, що подали свої реєстраційні заявки першими, матимуть перевагу.

Оплата реєстраційного внеску:

1. За безготівковим перерахунком
Благодійна організація «Український форум благодійників»,
м. Київ, вул. Артема, 46;
Код ЄДРПОУ 33886435, п/р 26000100748;
ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805.
Призначення платежу: добровільна пожертва на статутну діяльність.
Оплата має надійти до початку заходу.

2. Готівкою
30 березня 2011 року під час заходу.

Реєстраційна карта

 Український форум благодійників

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST