У Львові відбудеться ІІ міжнародний фестиваль «Лемківська писанка» Друк
В рамках міжнародного святкування писанки 27 березня проходитиме ХІ фестиваль «Малеча творить писанку». У фестивалі візьмуть участь писанкарі з України та з-за кордону.

НВідтак, фестиваль проходитиме 2-3 квітня у приміщенні Дитячої школи народних мистецтв (вул. Антоненка-Давидовича, 6). У програмі заходу заплановані майстер-класи з писанкарства за участю майстрів лемківської писанки, виступи фольклорних колективів, круглий стіл «Лемківська писанка, її символіка, роль у сучасному мистецтві».

Організатори фестивалю забезпечуватимуть учасників харчуванням та проживанням у готелі дитячого центру туризму, спорту та екскурсій (вул. Чукаріна, 9). Для того, щоб взяти участь у фестивалі потрібно прибути на свято в національних строях; привезти з собою лемківські писанки для виставки та фотоматеріали для каталогу, а також мати кілька чистих яєць, для проведення майстер-класів; подарувати у фонд музею кілька своїх писанок.

Організаторами фестивалю є управління культури Львівської міської ради, Всеукраїнське товариство «Лемківщина», Львівська обласна організація всеукраїнського товариства «Лемківщина», Фундація дослідження Лемківщини, Львівська національна академія мистецтв, Дитяча школа народних мистецтв та Глинянська міська рада.

Довідка: детальнішу інформацію можна отримати за тел. 050-31-74-273 (Лілія Плахтій) та 067-25-38-909 (Марія Янко)

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST