У Львові Табачнику встановили «Меморіальну дАску» Друк
У Львові на площі перед ЛНУ ім. І. Франка міністру освіти і науки Дмитру Табачнику встановили «Меморіальну дАску за особливі заслуги та здобутки в галузі Атєчєствєнної освіти».

Акція відбулася в рамках АнтиТабачної кампанії і була приурочена до річниці перебування Табачника на посаді міністра.

Один з організаторів АнтиТабачної кампанії, представник Молодіжного націоналістичного конгресу Андрій Бень перед початком заходу повідомив, що дошка буде встановлена «на одному з навчальних закладів, який буде найбільш достойний Дмитра Володимировича».

Таким закладом виявилася збита з дерев’яних дощок халабуда, яку учасники акції іменували «Інститутом українофобії ім. Д. В. Табачника». Споруда нагадувала сільський туалет. Щоб «вступити» до цього «Інституту», потрібно було вкинути гроші у трилітрову скляну банку з написом «Вступ по-табачницьки». На виході «випускникам» вручали медалі з осликом і дипломи на туалетному папері.

Андрій Бень заявив, що ця дошка вшанувальна – «в подяку за ті злодіяння, які Табачник натворив під час року свого правління». Крім того, вони закликали інші міста відкривати філії цього «Інституту», щоб міністр «мав чим керувати».

«Ми не згідні з тим, що він скорочує державні бюджетні місця, що він переписує і фальсифікує історію, ми не згідні з його висловами ксенофобського характеру, ми не згідні з тим, що він українофоб», – сказав Бень.

«Меморіальна дошка» зроблена вручну з гіпсу одним з активістів. За словами організаторів, цей «Інститут» стоятиме до кінця дня, а потім, мабуть, його приберуть комунальні служби.

Учасники АнтиТабачної кампанії мають намір і надалі проводити різні акції – аж поки міністр Табачник не піде у відставку.

Зокрема, сьогодні в Києві відбувається акція з виставлення рахунку Дмитру Табачнику – студенти виставлять рахунок міністру за прогуляні через нього пари, коли вони виходили на мітинги, щоб протестувати проти його утисків.

 ZIK

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST