Програма малих грантів Данської ради у справах біженців Друк
Данська рада у справах біженців запрошує українські НУО, а також державні установи до участі у Програмі малих грантів.

Програму спрямовано на підтримку ініціатив, покликаних вирішувати проблеми дітей біженців в Україні у рамках проекту, що здійснюється за фінансової підтримки Європейської Комісії, «Правовий та соціальний захист дітей-біженців та дітей, що шукають притулку, в Україні, Білорусі та Молдові».

Проект має за мету посилення потенціалу держави та громадського суспільства України, Білорусі та Молдови у сфері захисту інтересів найбільш уразливих дітей-біженців та дітей, що шукають притулку.

В рамках цієї діяльності завданнями проекту є полегшення доступу дітей-біженців та шукачів притулку до систем захисту у відповідності до міжнародних стандартів; посилення спроможності громадського суспільства продовжувати розвиток існуючих програм соціальної допомоги та забезпечення потреб дітей; розвиток, систематизація та використання нових моделей поводження з дітьми, що шукають притулку; підвищення уваги громадськості до потреб дітей-біженців та шукачів притулку; підвищення обізнаності дітей-біженців та шукачів притулку щодо своїх прав та зобов’язань у країні притулку.

Організація-заявник має бути громадською неприбутковою, належним чином зареєстрованою організацією, або державною установою.

Організація-заявник може не бути виконавчим партнером проекту ДСБ «Правовий та соціальний захист дітей-біженців та дітей, що шукають притулку, в Україні, Білорусі та Молдові», який фінансується Європейською Комісією.

Заявник має подати заявку у двох екземплярах: один українською мовою, другий – англійською. Заявки іншими мовами, або заявки, подані однією з вищевказаних мов, розглядатися не будуть.

Будь-яка організація може отримати тільки один грант.

Заявки приймаються до 7 квітня 2011 року.

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшися за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або телефоном (044) 279 11 44

Аплікаційна форма

 Портал "Європейський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST