Сьогодні студенти вимагатимуть у Табачника сплатити за рахунками Друк
11 березня о 13:00 біля Міністерства освіти і науки України в межах кампанії «ПроТабачений рік» відбудеться акція «Табачник, сплати за рахунками!», приурочена до річниці перебування Д.Табачника на посаді міністра освіти.

Як повідомляє Українська інформаційна служба, студенти-учасники акції принесуть під стіни Міністерства чеки, в яких виставлять свої «рахунки» міністру.

Зокрема, молодь вимагатиме відшкодування за спричинені діяльністю Дмитра Табачника ріст хабарництва в університетах, спричинене обмеженням ЗНО; неодноразові спроби підняти плату за навчання; переписування історії на догоду Росії; підтримку Міністерством ідеї скасування стипендій.

Під час акції також планується запис відеозвернення до Президента України Віктора Януковича з вимогою звільнити Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки.

В акції візьмуть участь студенти столичних ВНЗ та організації-учасниці АнтиТабачної кампанії, організатором заходу виступає Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

Як повідомляв ZAXID.NET, річницю перебування на посаді міністра освіти та науки Дмитра Табачника вирішила також відзначити львівська молодь, яка вирішила встановити йому меморіальну дошку на одному з вишів Львова.

Нагадаємо, АнтиТабачна кампанія є всеукраїнською молодіжною ініціативою, заснованою 11 березня 2010 року. Організаторами АнтиТабачної кампанії у Львівській області є свідома українська молодь та активне студентство, Конгрес Українських Націоналістів, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, ОУМ «Спадщина», ГО «Борець», ГО „Відсіч”.

Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST