Круглий стіл "Україна" Друк
Круглий стіл "Україна" супроводжуватиме реалізацію проекту Українська мережа культури, що здійснюється Центром культурного менеджменту за підтримки Європейського культурного фонду.

Стіл стане місцем зустрічі для проведення дискусій, перформансів та міжнародних зібрань менеджерів культури.

Круглий стіл сконструйовано у вигляді карт України. Кольорова підсвітка столу створює сприятливу атмосферу для довгих та творчих дискусій. Основна ідея, що лежить в основі цього проекту: «нова просторова концепція відкриває новий простір для мислення». Круглий стіл має 8 метрів завдовжки та 5 метрів завширшки. Він може використовуватись в різних конфігураціях залежно від окремих подій чи формату зустрічей.

Ввечері круглий стіл може слугувати живою сценою для представлення культурного життя міста. Це можуть бути події різного плану, такі як літературні зустрічі, нарації, перегляд фільмів, музичних перформансів чи театральних вистав. Над столом буде розміщена велика повітряна куля з підвішеним на ній двостороннім екраном для трансляції подій.

Проект розпочнеться влітку 2011 року у Львові. Будь-яка організація-член Української мережі культури може позичити круглий стіл для проведення власних акцій, попередньо звернувшись до Центру культурного менеджменту.

Проект реалізовується спільно з Public Art Lab та за підтримки Європейського культурного фонду.

 Центр культурного менеджменту

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST