Львів’ян безкоштовно навчатимуть прав людини при арештігромадських організацій зустрінуться з керівництвом Львова Друк
10 березня о 18:15 в малій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться тренінг «Права людини при затриманні чи арешті».

Учасники тренінгу дізнаються про свої права при затриманні чи арешті, умови затримання без попереднього рішення суду, тривалість затримання та інші питання стосовно даної теми. Під час тренінгу буде переглянуто та обговорено відео ролики на цю тематику

Автори та ведучі тренінгу – Євгеній Філіппов та Ольга Лучка.

15 березня 2011 року о 18:15 в малій сесійній залі ЛМР відбудеться тренінг «Створення власної справи»

Під час тренінгу учасники матимуть можливість отримати інформацію та обговорити механізм заснування власної справи, державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, співпрацю з фондами соціального страхування, відкриття рахунків та виготовлення печаток і штампів.

Участь у будь - якому з тренінгів навчальної програми «Правова школа для львів’ян» може прийняти кожен охочий безкоштовно, надіславши свої ім'я та прізвище, контактні дані та дату тренінгу на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або зателефонувавши за тел. 15-80 (гаряча лінія міста)

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST