Започаткувати ОСББ у житловому будинку допоможе Ресурсний центр для ОСББ Друк
Діяльність Ресурсного центру, стала можливою завдяки реалізації проекту «Підтримка діяльності ресурсного центру для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків», який здійснюється за підтримки МФ «Відродження».

Актуальність роботи Ресурсного центру для ОСББ викликана поступовим погіршенням стану житлово-комунального господарства Львівської області, низькою якістю надання житлово-комунальних послуг та зростанням їх вартості, незадовільним технічним стоном житлових будинків.

«У Ресурсному центрі надається безоплатна допомога як ініціативним групам по створенню ОСББ, так і діючим об’єднанням, які створені у житлових будинках. До роботи Центру залучені експерти з правових, технічних, та економічних питань. Найбільш поширеними питаннями з якими громадяни звертаються за консультаціями до Центру є: реєстрація ОСББ та внесення змін до установчих документів (розробка статуту об’єднання, складання протоколів, тощо), ведення бухгалтерського обліку об’єднання, вирішення конфліктів та питань заборгованості, відносини з виробниками та надавачами послуг, розробка та укладення різних видів договорів ( договорів із мешканцями та виконавцями послуг тощо),процес передачі будинку на баланс ОСББ та оформлення земельної ділянки», - заявив керівник ресурсного центру Васюта Михайло.

Графік роботи Ресурсного центру: понеділок – четвер із 12 до 18.00
Прийом здійснюється за попереднім записом по телефону : (032) 298 73 85

Адреса Центру:
79019, м. Львів, вул. Смерекова, 2.
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
www.osbb.com.ua

Коротка інформація про проект:
Метою проекту "Підтримка діяльності ресурсного центру для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у Львівській області", що здійснюється громадською організацією Ресурсний центр для ОСББ за підтримки програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження» є сприяння самоорганізації населення для проведення реформи житлово-комунального господарства на місцевому рівні шляхом надання консультативних, інформаційних, методичних та інших видів послуг ОСББ у Львівській області.

 Фонд „Право і демократія”

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST