Програма візитів: Україна - Російська Федерація Друк
Метою Програми є підтримка в налагодженні і розширенні співпраці між окремими організаціями і освітніми закладами/інституціями Росії і України, а також поліпшення обміну досвідом між організаціями з обох країн.

Товариство Лева (Львів, Україна), Фонд Освіта для Демократії (Варшава, Польща) і Історико-культурна Асоціація ”Поволжье” (Самара, Російська Федерація) розпочинають третій цикл Програми індивідуальних візитів. Програма передбачає підтримку індивідуальних візитів представників некомерційних організацій і представників освітніх закладів/інституцій.

У Програмі візитів можуть взяти участь керівники і представники НДО, вчителі і педагоги з України і Росії.

Пріоритет при розгляді заявок надаватиметься тим візитам, під час яких передбачається участь аппліканта в заходах (конференціях, семінарах, тренінгах, форумах, круглих столах і т.п.), що проводяться приймаючою стороною.

Кандидати для участі в Програмі повинні заповнити Аплікаційну форму, яка додається до цього оголошення.

Для участі в програмі кандидатам необхідно:

  • погоджувати планований візит з приймаючою стороною
  • обговорити з особою, відповідальною за візит, подробиці візиту включаючи передбачені заходи
  • разом з відповідальним за візит скласти програму візиту і бюджет
  • заповнити і вислати Аплікаційну форму

Тривалість візиту не повинна перевищувати 5 днів (не враховуючи час в дорозі).

Заповнені Аплікаційні форми присилайте за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 10 числа місяця, що передує місяцю планованої поїздки (наприклад, якщо планується візит в травні 2011 р., то заявка має бути подана до 10 квітня 2011г).

Інформація про результати розгляду заявок буде надіслана аплікантам до 25 числа місяця, що передує місяцю початку поїздки.

В разі затвердження заявки апліканта, з ним буде підписаний договір про компенсацію фінансових витрат, пов'язаних з візитом. Для підписання договору з аплікантом з його боку необхідно прислати за поштовою адресою Товариства Льва оригінала формуляру підтвердження участі в Програмі у письмовій формі, а також факс-підтвердження від приймаючої сторони про візит апліканта.

Після завершення візиту учасником Програми складається повний фінансовий і тематичний звіти про перебування в приймаючої організації, які надається Товариству Льва в 15-денний термін. Фінансовий звіт включає оригіналів всіх фінансових документів (квитки, квитанції і чеки за мешкання і тому подібне).

Компенсація фінансових витрат відбувається після затвердження звітів і лише по наданих оригіналах фінансових документів (при відповідності заявленому бюджету). Учасник візиту отримує компенсацію в строк до 10 днів після затвердження звіту.

Форми звітів надаватися кожному учасникові після підписання з ним договору про фінансування візиту.

Оголошення про конкурс

Адреса для додаткової інформації:
Товариство Льва
вул. Дрогобича 8/12
79000, Львів, Україна
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
тел. +380 98 444 91 83
+380 67 673 38 33
+380 32 260 32 74

www.ngonetwork.org.ua

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST