На українсько-польському форумі у Львові обговорять економіку та кордон Друк
У Львові 3 березня стартував ІІ Українсько-польський економічний форум «Самоврядування. Економіка. Приязний кордон».

У межах форуму підприємці, представники влади та громадські організації обговорять проблему підготовку українського кордону до Євро-2012, а також поділяться досвідом щодо ефективного місцевого самоврядування.

Як зазначив під час відкриття форуму бургомістр міста Краснік (Польща) Мірослав Влодарчик, організатори запросили до співпраці на форумі середовище бізнесу, аби обговорити транскордонну співпрацю, промоцію, туризм, розвиток транспортної та іншої інфраструктури.

«Ми дождали до форуму блок «Приязний кордон», аби обговорити цю тему в контексті підготовки до Євро-2012. Сподіваюсь, ця тема стане істотним елементом форуму. Також ми поговоримо про гранти ЄС, ми готові поділитись досвідом», – сказав Мірослав Влодарчик.

Координатор форуму з польського боку Анна Ястжембська наголосила, що форум проходить у межах проекту «Центр Польсько-Української співпраці». Вона зазначила, що співпраця з українською стороною активно проходить з 2006 року, відколи створено осередки публічної освіти для представників самоврядування, посадовців державних органів влади, громадських організацій.

«Хотілося б розвивати таку співпрацю і в наступні роки», – наголосила вона.

Зазначимо, тематика ІІ Українсько-польського економічного форуму «Самоврядування. Економіка. Приязний кордон» буде зосереджена на трьох сферах, які стосуються можливості реалізації спільних дій через польські і українські органи самоврядування та бізнес-організації, передача доброї практики у цих галузях та обговорення існуючої ситуації на польсько-українському кордоні.

Ініціаторами форуму є влада міста Краснік. Партнерами проекту є організації «Європейський Діалог» (Львів), Польсько-Українська Господарча Палата (Варшава), Фундація Розвитку Місцевої Демократії (Люблін), Люблінський Клуб Бізнесу (Люблін), а також інституція «Фундація Менеджерських Ініціатив» (Люблін).

Форум триватиме з 3 до 4 березня у готелі «Дністер».

Нагадаємо, І такий форум відбувся у Львові у травні 2010 року.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST