Мерія запрошує релігійні організації співпрацювати у соціальній сфері Друк
3 березня відбулась робоча зустріч міського голови з представниками духовенства.

Серед важливих питань, які обговорили на зустрічі – соціальна співпраця влади та церкви, створення Ради церков та проведення спільної молитви на День міста на вулицях з винесенням Ікони Львівської Богородиці.

Нагадаємо, у Львові вже діють Соціальний готель для студентів-сиріт, Центр обліку та нічного перебування безпритульних громадян, Центр денного перебування літніх людей. Планується спорудження екуменічної каплички у приміщенні Ратуші.

Спільно з громадськими та релігійними організаціями місто проводить багато свят – «На Різдво до Львова», «Святкуємо Воскресіння разом», «У гостях у Маланки», З’їзд редемптористської молоді. Цього року має відбутись Міжнародна Християнська Зустріч Молоді, яку заплановано на 24-26 червня.

Спільно з церквами можлива реалізація багатьох заходів для дітей та молоді – відвідування шкільних басейнів у позаурочний час, відвідування шкільних спортзалів, путівки у міські табори у Карпатах, організація літніх дитячих таборів у наметах на території міських таборів в Карпатах, стажування у міській раді, створення спортивних гуртків тощо.

Торік 12 мільйонів гривень доплат від мерії отримали воїниУПА, малозабезпечені та довгожителі. Львів вітає одноразовою грошовою допомогою 1 тис. грн тих, кому 100 і більше років.

В кожному районі відкрито Єдині приймальні соцзахисту. Діє можливість запису по телефону. Отримати консультацію щодо будь-якого питання можна в Центрах обслуговування мешканців.

Управління соціального захисту до свят найбільш потребуючим львів’янам розвозить продуктові пакети. До прикладу, 2800 пакетів торік роздали до Дня міста, загалом – це 130 тис грн з міського бюджету. Святковий продуктовий пакет складався з гречки, цукру, чаю, консерви «Сардини», макаронів та солодкого рулету.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST