Львівські пластуни вшанують пам `ять Романа Шухевича Друк
З 4 по 6 березня 2011 львівський осередок НСОУ "Пласт" проведе ряд заходів, приурочених 61 річниці з дня смерті генерала-хорунжого УПА Романа Шухевича.

На честь генерала Чупринки пластуни зініціювали пробіг від вулиці Довбуша до с. Білогорщі, боротимуться за кубок Шухевича, проведуть квест для школярів та студентів.

4 березня 2011 р. відбудеться квест для учнів та студентів львівських закладів середньої освіти. Під час гри учасники виконуватимуть різноманітні завдання, вчитимуться орієнтуватися по карті, шукаючи потрібні точки. Змагання розпочнуться об 11:00 і відбуватимуться в лісовому масиві поблизу с. Білогорща. По закінченню квесту усі учасники матимуть можливість відвідати будинок, в якому проживав Роман Шухевич.

5 березня о 10.00 стартує пробіг від будинку, де народився генерал-хорунжий УПА, до с. Білогорща, де в 1950 р. загинув Шухевич. Також в цей день відбудуться змагання з футболу для старших пластунів. Молодші пластуни спробують себе у ролі вояків УПА, під час теренової гри. Вона віддзеркалюватиме процес перевірки на витривалість, спритність та відданість Україні вояків УПА. Для тих, хто пройде перевірку і дійде до кінця гра завершиться складанням урочистої присяги.

В неділю, 6 березня о 17.00 в актовому залі Українського католицького університету відбудеться вечір української пісні. Сценарій вечора побудований за мотивами біографії Романа Шухевича.

4 березня
11.00 – квест для учнів та студентів львівських закладів середньої освіти (с. Білогорща).

5 березня
9.00 – початок квесту для пластунів (СШ № 81)
10:00- 11:00- пробіг від вул. Довбуша до с. Білогорща
14:00- початок турніру з міні - футболу (спортивний комплекс ЛНУ ім. Івана Франка)
18:30- 19:00- закриття, нагородження

6 березня
17. 00 – вечір української пісні (актовий зал УКУ)

Контакти: Вікторія Іваскевич, (063) 16 83 870 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 Портал "Громадський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST