Конкурс на розробку навчальних кейсів щодо сфери управління неприбутковими організаціями Друк

Конкурс проводиться з метою збору та поширення кейсів на основі повчальних практик у сфері управління неприбутковими організаціями. Кейсом вважається інноваційне рішення організації у стратегічному контексті, що позиціонує цілі та умови середовища, які впливають на рішення. Сутність методу кейс-стаді полягає в активному процесі обговорення або вирішенні конкретної задачі, коли слухачі закріплюють теорію прийняття управлінських рішень на реальних ситуаціях.

Кейси повинні бути написані за подібною структурою, що подана нижче та мають стосуватися наступних напрямків:
  • Розвиток громади;
  • Управління людським потенціалом у неприбуткових організаціях;
  • Фандрейзинг;
  • Маркетинг, PR та комунікації.

Учасники: Кейси писатимуть представники НДО, фахівці неприбуткового сектору України.

Кейси необхідно надіслати до 13 березня 2011 року на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Після чого кейси будуть розглядатися організаційним комітетом та експертами програми Управління неприбутковими організаціями Інституту лідерства та управління УКУ. З-поміж них буде визначено 6 найкращих кейсів, за які автори отримають фінансову винагороду. 28 березня 2011 року буде повідомлено про переможців.

Більше інформації про конкурс: Олена Мишковська, Інститут лідерства та управління Українського католицького університету, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 066 766 00 58

Більше інформації про конкурс на сайті Інституту лідерства та управління УКУ

Інститут лідерства та управління УКУ

 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST