З інвесторами потрібно співпрацювати у стилі батога і пряника – Андрій Салюк Друк

Щоб зберегти та відновити архітектурну спадщину Львова потрібно укладати жорсткі інвестиційні договори. Про це сказав президент благодійного фонду “Збереження історико-архітектурної спадщини Львова” Андрій Салюк під час прес-конференції 3 березня 2011р.

 

Інтернет-газета "Вголос", 3 березня 2011

За словами Андрія Салюка, часто інвестори не обізнані у питаннях збереження архітектурної спадщини і керуються передусім вигодою від проектів, але вони повинні відчувати відповідальність за історичні об’єкти, в які вкладають гроші, а міська влада має залучати фахівців для їх консультування.

„З інвесторами потрібно співпрацювати у стилі батога і пряника – потрібні чіткі умови, проекти, документація, щоб інвестор не зміг зробити щось по-своєму. Наприклад, візьмемо підземні паркінги у центральній частині міста. Де гарантія, що це будуть саме паркінги, а не готель чи інший комплекс з підземним паркінгом? Це треба обговорювати” – сказав Андрій Салюк.

Також президент благодійного фонду “Збереження історико-архітектурної спадщини Львова” додав, що міська влада повинна сприяти інвесторам не тільки в економічному плані, а й надавати фахові консультації, вказувати, як і що потрібно робити, щоб вийшло на благо громади та інвестора.

Наразі, за словами Андрія Салюка, фахової допомоги від влади міста інвесторам не було.

Інтернет-газета "Вголос"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST