Розпочато прийом заявок на Х міжнародний фестиваль особливих театрів Друк
У травні 2011 року, у Львові пройде Х Ювілейний міжнародний театральний фестиваль особливих театрів на тему „Подорож у часі”

оловним організатором якого виступає Мистецько-терапевтичний центр «Непротоптана стежина». З цієї нагоди розпочався збір заявок на участь у фестивалі.

До участі у фестивалі запрошуються творчі театральні колективи, в яких займаються люди з особливими потребами незалежно від віку та особливостей захворювання. Для цього необхідно надіслати заповнену заявку та відео версію вистави до 31 березня 2011 року.

Театральний Фестиваль – це чотириденна мистецька акція, де творчі колективи представляють свої вистави; керівники театральних колективів можуть взяти участь у майстер класах семінарі-обговоренні і почути поради спеціалістів; учасники з інших країн та міст мають унікальну можливість познайомитись зі Львовом – повідомила керівник проектів МТЦ «Непротоптана стежина» Анастасія Войтюк.

Фестиваль проходить в рамках міжнародної театральної програми, яка реалізовується в Україні (Львів), Польщі (Люблін, Глівіце), Білорусії (Брест). Театральна програма має циклічний характер і включає в себе: конкурс емблеми; поетичні зустрічі; фестиваль пісні, музики і танцю; художні та фотовиставки; театральний фестиваль. Загалом у ньому участь візьмуть участь понад 15 театральних колективів з України та інших країн.

До слова, Львівська міська рада радо вітає такі ініціативи. Так у травні 2010 року, за підтримки управління соціального захисту, в нашому місті пройшов Перший Тиждень творчості людей з особливими потребами, який став унікальним комплексом заходів по соціальній реабілітації неповносправних. Тоді, захід відбувся в рамках конкурсу соціально-культурних проектів.

Через свої фізичні, психічні та інтелектуальні обмеження, люди з особливими потребами не завжди можуть бути успішними підприємцями, науковцями, громадськими діячами, лікарями та багато ким іншим, однак творчість – це середовище, яке відкриває для нас справжню людину, не зважаючи на її неповносправність. Тому проведення заходів націлених на розкриття творчих здібностей чи інших поривів серед даної категорії громадян дозволяє прискорити процес інтеграції їх в соціум громади міста та держави в цілому – повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

Важливо! З приводу умов участі, долучення до організації чи підтримки фестивалю, а також з іншими питаннями прохання звертатись до організаторів: Віри Войтюк, за тел.: 093 713 14 48 (директор МТЦ «Непротоптана стежина») або Анастасії Войтюк, за тел.: 066 62613 57 (керівник проектів МТЦ «Непротоптана стежина»), чи на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 Львів соціальний

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST