Конкурс “Європейські можливості для українців” Друк
Європейська програма МФ“Відродження” оголошує конкурс “Європейські можливості для українців” метою якого є покращення обізнананості про можливості участі громадян і організацій України в європейських освітніх, наукових, молодіжних, культурних, аудіовізуальних програмах.

У межах конкурсу буде підтримано проектні пропозиції, що передбачають проведення всеукраїнських і регіональних інформаційних кампаній, спрямованих на підвищення обізнаності щодо участі у:

 • молодіжних програмах ЄС та Ради Європи (“Молодь у дії”, “Європейський молодіжний фонд”);
 • освітніх програмах ЄС (“Еразмус Мундус”, “Темпус”, “E-twinning”);
 • наукових програмах ЄС та НАТО (“7 Рамкова програма”, “Марі Кюрі”, “Європейські технологічні платформи” (ETP), “Спільні технологічні ініціативи” (JTI), “EUREKA”, “EUROSTARS”, “COST”, “Конкурентоспроможності та інновацій” (CIP), “Наука заради миру та безпеки” тощо);
 • культурних програмах ЄС, Ради Європи, Європейського культурного фонду (“Культурна програма Східного партнерства”, “Київська ініціатива”, “Інтеркультурні міста” тощо);
 • аудіовізуальній програмі ЄС “Медіа Мундус”.

Учасники конкурсу – громадські організації у співпраці з офіційними представництвами відповідних програм в Україні.

Критерії визначення переможців конкурсу:

 • спроможність організації (обізнаність і власний досвід у відповідних програмах);
 • співпраця, залучення партнерів (зокрема офіційних представників відповідних програм, попередніх успішних учасників цих програм з України);
 • широта охоплення цільової аудиторії й адекватність засобів донесення інформації;
 • відповідність бюджету.

Максимальний розмір гранту – 100 000 грн. Загальний бюджет конкурсу – 300 000 грн.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 6 червня 2011 року. Результати розгляду проектних пропозицій за конкурсом буде оголошено до 18 липня 2011 року.

Зверніть увагу!

Перевагою буде дофінансування проектних пропозицій, зокрема з джерел Програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів”, посольств і інших інституцій іноземних держав.

Для участі в конкурсі буде прийнято проектні пропозиції, оформлені винятково згідно з аплікаційною формою Європейської програми для цього конкурсу.

Проектну пропозицію з додатками українською мовою слід подавати у двох примірниках (оригінал і копія), а також обов’язково в електронному вигляді (з усіма додатками) – електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Якщо розмір електронної версії проекту з усіма додатками перевищує 3 Мб, електронною поштою слід надіслати лише проектну пропозицію без додатків, а до друкованої версії проектної пропозиції додати електронний носій (диск) із повною проектною пропозицією та з усіма додатками.

До тексту проектної пропозиції слід додати:

 • інформацію про досвід організації, зразки прес-релізів і публікацій у ЗМІ про заходи, які організація проводила раніше;
 • CV всіх залучених до виконання проекту працівників організації та зовнішніх експертів;
 • листи партнерських організацій про співпрацю в цьому проекті;
 • попередні програми запланованих публічних заходів.

Фонд офіційно підтверджує отримання проектних пропозицій листом, який надсилає аплікантам упродовж 7 днів із моменту отримання кореспонденції. Про результати розгляду проектних пропозицій аплікантів повідомлять письмово.

Подані на конкурс матеріали не повертаються та не рецензуються. Остаточне рішення щодо проектної пропозиції перегляду не підлягає. Причин відмови в підтримці проектної пропозиції не повідомляють.

Фонд не надає грантів політичним партіям, релігійним громадам і фізичним особам.

Проектні пропозиції надсилати поштою або приносити за адресою:
Європейська програма Міжнародний фонд “Відродження”, вул. Артема, 46, 04053, м. Київ. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контакти: Дмитро Шульга, Старший менеджер Європейської програми, 04053, м.Київ, Бехтерєвський пров., 13-А
тел.: (044) 461 95 00, факс: (044) 486 01 66, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Аплікаційна форма

 Портал "Європейський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST