Громадська оцінка та пропозиції щодо ефективності виконання програми розвитку ОСББ у м. Львові Друк
28 лютого у Львові відбудеться прес-конференція Інформаційно-правового центру “Наше право” на тему “Чи ефективна діяльність Львівська міська рада у сприянні розвитку ОСББ у м. Львові?”.

Зокрема, буде розглянуто питання необхідності покращення місцевої політики у сфері сприяння розвитку ОСББ, шляхом удосконалення локальних нормативно-правових актів, публічності використання коштів місцевого бюджету виконання відповідних програм, прозорості прийняття рішень у даній сфері, а також залучення залучення зацікавленої громадськості до участі у прийняті рішень.

Учасниками прес-конференції будуть:
Глуховський Андрій Юрійович, експерт Центру “Наше право”, керівник ОСББ “Майорівка”, юрист.
Танасійчук Юрій Іванович, експерт Центру “Наше право”, економіст.
Сирова Тетяна Ігорівна, експерт Центру “Наше право”, фінансист.

Прес-конференція відбудиться 28.02.2011 у Львові в приміщенні Zaxid.net (пл. Ринок 15). Початок - 11.00 год. за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду „Відродження”.

Контактна особа: Андрій Глуховський, тел. 096 382 382 6,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Інформаційно-правовий центр „Наше право" - неприбуткова громадська організація, незалежний експертно-аналітичний центр, який створений і зареєстрований 20 липня 2000 року.

Мета і завдання діяльності центру: сприяння розвитку громадянського суспільства, інструментів громадського контролю та участі громадян в управлінні державними і місцевими справами; здійснення аналізу місцевої політики; проведення експертно-аналітичних досліджень; проведення навчальних тренінгів.

Офіційна сторінка центру: www.law.lviv.ua.

Портал "Громадський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST