Навчання в рамках програми «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» Друк
65 депутатів місцевих рад Львівської та інших областей Західної України, повторно збираються на навчання в рамках програми «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності».

Ще +3 додаткових дні навчань депутатів спрямовані на підвищення кваліфікації місцевої влади.

Якщо минулого разу в грудні, одразу після виборів, влада вивчала правила роботи та бюджетний процес на місцях, то цього разу акцент зроблений на житлово-комунальному господарстві та внутрішній роботі влади.

Отже, 24 лютого у Львові, директор Інституту Політичної Освіти Андрій СТРАННІКОВ та Керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко ЛАНГЕ відкриють 2-й етап навчальної програми.

З учасниками також працюватимуть Олександр КРУКІВСЬКИЙ, начальник управління муніципального розвитку Житомирської міської ради Любомир ГРИЦАК, Координатор проектів Інституту Політичної Освіти, Олександр СОЛОНТАЙ, експерт Інституту Політичної Освіти, експерт Інституту Політичної Освіти, Владислав СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови, директор департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради 2006-2009 роки, а нині член виконавчого комітету Тернопільської міської ради та Тетяна ВАЛЬКОВА, експерт Інституту Політичної Освіти.

Учасники вивчатимуть та знайомитимуться з досвідом в таких важливих темах, як:

  • «структура та завдання житлово-експлуатаційних підприємств»;
  • «система освітлення вулиць та прибудинкових територій»;
  • «утримання полігонів з утилізації твердих та рідких побутових відходів»;
  • «ефективна робота депутатських фракцій»;
  • «інструменти впливу на громаду при прийнятті регуляторних актів в житлово-комунальній сфері» та ряд інших тем.

Навчання триватимуть включно до суботи, 26 лютого. В цей день 65 представників влади будуть змінені журналістами та представниками ЗМІ. Адже аналогічно, як і депутати, журналісти теж потребують додаткових політичних знань для грамотного висвітлення роботи місцевої влади та проведення якісних журналістських розслідувань.

Партнером Інституту в проведення навчань представників ЗМІ є програма МАТРА Посольства Королівства Нідерланди в Україні. Саме для представників ЗМІ розпочала свою роботу програма «Професійне перо – запорука демократії».

В роботі з журналістами до експертної команди Інституту Політичної Освіти додатково приєднаються Ігор РОЗКЛАДАЙ, експерт Інституту медіа права, Андрій ПАРУБІЙ, народний депутат України, заступник голови Львівської обласної ради в 2002-2007 рр., Олександр ГАНУЩИН, депутат Львівської обласної ради 5-6-го скликань, керівник апарату Львівської ОДА у 2005-2010 рр. та Олександр БУРМАГІН, медіа-юрист.

Таким чином, журналісти зможуть отримувати необхідні знання не тільки щодо організації та практики роботи місцевої влади, але й щодо використання нещодавно оновленого законодавства про інформації та доступ до неї.

Також запрошуються представники ЗМІ до висвітлення заходу в усі дні.
Програми заходів на 24-26.02.2011 р. та 26-28.02.2011 р.
З питань отримання додаткової інформації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел: 8-050-372-5-100

 Портал "Громадський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST