У Білогорщі відбудеться теренова гра Друк
5 березня 1950 року на Білогорщі була влаштована засідка, під час якої загинув генерал-хорунжий УПА, Роман Шухевич. Задля вшанування цієї пам"ятної дати, ЛОМГО "Студентське братство Львівщини" та МГО "Студентське братство імені Степана Бандери" та іншими молодіжними громадськими організаціями оголошує теренову гру.

Теренова гра відбудеться в лісопарку,що знаходиться поруч з місцем останнього прихистку Р.Шухевича (де з 2001 року діє музей), на Білогорщі, в суботу, 5 березня.

Всі, хто бажає взяти участь у грі повинен відповідним чином зареєструватись до 2-го березня, надіславши на елекртонну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду необхідну для реєстрації інформацію (П.І.Б.,Дата народження,номер вашого діючого мобільного телефону). При реєстрації в день гри кожен повинен пред"явити копію паспорта, або свідоцтва про народження. Організатори несуть відповідальність про збереження конфіденційності наданої інформації і по закінченню гри без країньої необхідності не мають права користуватись такою інформацєю. Дана інформація надається організаторам з метою дотримання безпеки на даній грі.

До участі в грі допускаються особи віком від 15 до 28 років. Неповнолітні особи мають право взяти участь в грі лише за наявності письмового дозволу одного з батьків, який надається Спостерігачам(зразок дозволу додається до Правил Гри).

Членський внесок за участь 5 грн.

Перед реєстрацією НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО ретельно ознайомитись з правилами гри,які подаємо на сайті sbl.org.ua

Збір та реєстрація учасників триватиме з 11:00 до 12:00 на галявині за пам"ятником Р.Шухевичу на Білогорщі. Дістатись до Білогорщі можна маршрутним таксі №75, який курсує прямо до Білогорщі.

Орієнтовний план теренової гри
11:30-12:00 збір учасників на галявині за пам’ятником Р.Шухевичу.(На Старті)
12:00-12:30 ознайомлення команд з місцевістю,правилами гри,здача членських внесків;жеребкування.
13:00 старт першого бою.
Між боями-невелика перерва і зміна учаснків команд.
16:00-16:45 завершення останнього бою.

Свої запитання можете поставити:
КООРДИНАТОРУ ЗАХОДУ - Семашку Юрію тел. 093-997-31-20
а також написати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Пам"ятаймо наших героїв! Покажемо що в здоровому тілі здоровий дух, а в здорової молдоді-сильний КОМАНДНИЙ дух!

Студентське Братство

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST