Понад 2000 дітей стануть учасниками фестивалю "День Пластуна" Друк
26-27 березня в приміщенні ЦТДЮГ "Погулянка" молодь зі всієї України збереться на фестиваль пластової творчості "День пластуна 2011: Догори дриґом".

Впродовж двох днів визначатимуть кращих у акторській майстерності, мистецтві відео, фотографії і навіть в комп’ютерних іграх.

В суботу, 26 березня, стартує сімнадцятий "День пластуна", участь в якому візьмуть понад 50 команд з різних куточків країни. Основою фестивалю стане двоетапний театральний конкурс, де учасники повинні вразити журі акторською грою та оригінальністю постановки. Пластуни визначатимуть найкращі фотороботи, відеоролик та презентацію. Найсміливіші та найактивніші зможуть проявити себе у конкурсі краси "Міс та Містер "Дня пластуна". А любителі комп’ютерних ігор зможуть взяти участь у кібер-турнірі Scout Cyber Tournament "Lviv Open 2011".

Окрім цього, під час фестивалю, 27 березня відбудеться презентація книги про засновника скаутського руху - лорда Бейдена-Пауелла. Книга Маргаріт де Боумон "Вовк, який ніколи не спить. Історія про Бейден-Пауелла" розповідає про життя, військову службу Бейдена-Пауелла, а також зародження світового скаутингу.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST