Триває прийом заявок на участь у театральному фестивалі особливих театрів Друк
До 25 лютого цього року, триває прийом заявок на участь у «V театральних зустрічах для молоді з особливими потребами під гаслом «Червоноград скликає друзів».

Захід пройде 19 березня в приміщенні Народного дому м. Червонограда, й розпочнеться о 10:00 год. Його мета - привернути увагу суспільства до потреб неповносправних осіб та сприяти їх інтеграції, способом розширення творчих зв’язків та збагачення досвіду театральних колективів.

Організатором виступає Червоноградська міська громадська організація неповносправної молоді «Ніка», за підтримки Благодійної організації Мистецько-терапевтичний центр «Непротоптана стежина».

До участі запрошуються аматорські театральні колективи будь-якого жанрового спрямування. Кожен колектив повинен складати не більш ніж 15 чол., включаючи супроводжуючих. Важливо, що витрати на проживання, харчування та медичне обслуговування покриваються за рахунок організаторів – повідомила координатор фестивалю Наталія Хайсанова.

Для отримання детальнішої інформації прохання звертатись за тел.: 097 843 72 91 або на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 Львів соціальний

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST