2-ий конкурсний відбір програми «Всесвітні студії» Друк
В рамках проекту, спрямованого на формування нового покоління української професійної еліти, Фонд надасть гранти переможцям конкурсу - талановитим молодим українцям віком до 35 років, які бажають навчатися за магістерськими програмами у найкращих університетах світу.

Прийом документів та online реєстрацію триває на сайті програми www.worldwidestudies.org з 22 листопада 2010 року по 15 травня 2011 року.

Фонд надає підтримку для отримання магістерського ступеню у галузях, які вважає пріоритетними для подальшого розвитку України: сільське господарство, довкілля та екологія, право та державне управління. Фонд також може розглянути заявки на отримання гранту і в інших галузях, якщо потенційні кандидати переконливо обґрунтують доцільність підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Претенденти на гранти мають відповідати наступним вимогам:

• бути громадянами України віком до 35 років на момент вступу до університету;
• мати ступінь бакалавра, або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та магістерською програмою даного університету;
• бути зарахованими до складу студентів магістерської програми закордонного університету та почати навчання восени 2011 року;
• мати чіткий план застосування отриманих знань та навичок в Україні;
• мати твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.

Гранти від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані спеціальним незалежним журі у ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Для отримання гранту потенційні кандидати повинні самостійно підібрати магістерську програму та вступити на неї, підготувавши всі необхідні документи, пройшовши додаткові підготовчі курси та здавши мовні тести, та представити журі «Всесвітніх студій» своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну.

Гранти від Фонду покриватимуть в першу чергу витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента. Більшість грантів покриватиме до 60 % всієї необхідної суми, але за умови не більше 50 тис. доларів США за весь навчальний період. Студенти повинні будуть покрити решту витрат своїм чи спонсорським коштом. Проектом передбачено, що всі отримувачі гранту мають взяти на себе зобов’язання повернутися в Україну, та відпрацювати за фахом щонайменше 5 років.

На сайті програми «Всесвітні студії» відвідувачі можуть отримати детальну інформацію про умови участі в конкурсі та рекомендації щодо вибору відповідних магістерських програм та країн для навчання, знайти загальні відомості про особливості освіти в цих країнах, оформити заявку на участь, тощо.

Наразі 17 переможців першого конкурсу програми «Всесвітні студії» вже розпочали своє навчання в університетах по всьому світі: США (3 студенти), Великобританії (8 студентів), Швеції (3 студенти), Швейцарії (2 студенти) та Німеччини (1 студент) – див. Історії успіху.

Фіналісти програми були відібрані за результатом конкурсу з-понад 260 кандидатів. Загальна сума коштів, що Фонд виділив на гранти пілотної версії проекту у 2010 року, склала 3 086 265,00 грн.

Питання щодо участі можна направляти координатору проекту Юлії Гладковій за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 Портал "Громадський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST