У Львові відбудеться тренінг "Мистецтво ефективних переговорів" Друк
Навчання проводиться для людей, які прагнуть навчитися бути лідерами та зупиняти розвиток конфлікту на будь-якій стадії. Організаторами заходу є тренінговий центр "Н’юРоб" та ЛММГО "Пантеон наук".

Відтак, навчання відбудеться 27 лютого з 11.00 до 18.00 год. на проспекті Шевченка 13, 20 зал. Автором і ведучим тренінгу є Роман Кушнір, викладач НУ "Львівська політехніка", керівник МГО "Школа психологічного експерименту", функціональний психолог, автор книги "Особиста стратегія виживання людини".

У рамках тренінгу використовуватимуться: трансактний аналіз і психологічне айкідо; техніки риторики; словесні маніпуляції; теорія мови тіла; техніки відповідей на каверзні запитання і заперечення; прийоми NLP.

Довідка: Для реєстрації потрібно заповнити анкету на сайті http://newrob.com/ та надіслати її до 25 лютого на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . За детальнішою інформацією можна звертатися за тел. 0937484190 (Оксана Шіпка) та 0984574889 (Богдан Микийчук).

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST