Львів відзначає Міжнародний день доброти Друк
Сьогодні – Міжнародний день доброти. Наше місто долучається до відзначення цього свята. Сьогодні, в рамках соціальної кампанії «Добрі справи» Львівська міська рада спільно з підприємцями організовує свято для багатодітних родин.

В рамках свята ТзОВ "Чудо Тур" проведе для 30 дітей з багатодітних родин захопливу екскурсію нашим старовинним містом. Протягом години діти їздитимуть центром Львова та дізнаються багато історій про давні міські будівлі. Тим часом їх батьки візьмуть участь у проекті "Коридорами Ратуші", ознайомляться з роботою відділів та управлінь мерії, отримають роз’яснення як працює виконавчий орган міста. Водночас, вони безкоштовно отримають довідники з корисною інформацією про різні сфери життя міста. Після екскурсії дітей чекатимуть подарунки від кондитерської фабрики "Світоч".

"Добрі справи" - спільна соціальна кампанія міської влади та львівського бізнесу. В рамках проекту вже 64 підприємці надали допомогу 226 малозабезпеченим та багатодітним родинам (продуктами харчування, одягом, книгами, іграшками, канцтоварами, побутовою технікою). Крім того, до проекту долучилися міські театри, які щовихідних на кожну дитячу виставу надають безкоштовних квитки для кількох сімей.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST