Молодь Львова збирає кошти для хворої дівчинки Друк
У Львові відбудеться благодійний проект «Хіп-хоп заради життя». Молодь міста збирає друзів для допомоги хворій Тані Дзюбі.

«Цей проект – унікальний, адже об’єднує представників молодіжного мистецтва заради доброї справи. Він популяризує благодійність та допомогу тим, кому вкрай необхідна підтримка. Хочу додати, що минулорічна акція була результативною – зараз Аня проходить реабілітацію і скоро зможе ходити», - розповідає координатор проекту Юрій Шивала.

Разом з небайдужою творчою молоддю музиканти допомагатимуть Тані Дзюбі, якій лікарі поставили діагноз гостра мієлоїдна лейкемія з мультилінійною дисплазією (група надвисокого ризику), а також виявили гепатит В.

Минулого року під час подібної акції було зібрано понад 10 тисяч гривень, які організатори передали пані Оксані – мамі талановитої дівчинки Ані Підпалюк, яка потребувала операції на сечовий міхур та пересадку нирки. Цього року організатори планують зібрати ще більшу суму для Тані Дзюби.

Для реалізації благочинної справи вже об’єдналися такі молодіжні гурти, як «Хочу ЩЕ!» (Львів), «RCLAN» (Львів), «Франик» (Львів), «Доккі Док» (Ужгород), «Shake MC» (Львів), «ALCO Brothers», танцювальна студія В. Лященка і В. Пелевіна «Jazzy School», театр танцю «АртРай», команда бі-боїв «West da Crew», трейсери «Lviv Motion», а також діджеї T-One і Terry Mutiny.

Відтак, благодійна вечірка розпочнеться 26 лютого о 17.00 годині у нічному клубі «Picasso» за участю кращих виконавців та танцювальних колективів Західної України у жанрі хіп-хоп. Організаторами акції є ЛМГО «Українська молодь – Христові» разом із львівським гуртом «Хочу ЩЕ!». Захід відбудеться за підтримки Посла миру в Україні Євгена Капліна.

Також в рамках акції 25 лютого о 16.00 на площі Ринок відбудеться танцювальний флеш-моб, який підготує танцювальна студія «Jazzy School».

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST