400 людей із всієї України говоритимуть про соціальні мережі у Львові Друк
У Львові відбудеться конференція "Lviv Social Media Camp". Конференцію проводять для розробників додатків під Facebook та Vkontakte, інтернет-маркетологів, директорів з маркетингу та усіх, чия робота пов’язана із використанням соціальних мереж.

Організаторами Lviv Social Media Camp є агентство інтернет-реклами adPrime та Lviv Startup Club, за підтримки Львівської міської ради.

Відтак, конференція має показати успішні напрями використання соціальних мереж в підприємницькій діяльності, надати інструменти та створити простір для обговорення нових ідей, поширення перевірених технік маркетингу в мережах.

На конференцію уже зголосилося близько 400 учасників із різних міст України, - повідомляють організатори.

У рамках конференції обговорюватиметься використання соціальної мережі для бізнесу; техніки вірусного маркетингу в соціальних мережах; приклади створення і менеджменту власних медіа-носіїв в соціальних медіа; продаж і просування власних товарів і послуг в соціальних мережах; тенденції і новинки соціальних мереж в 2011 році.

Доповідачами Lviv Social Media Camp будуть: керівник проектів Українська банерна мережа (www.banner.kiev.ua), Infostore.org і Mail.ua Олексій Мась; керівник SMM-проектів в студії Інтернет-маркетингу Netpeak та головний редактор жіночого порталу Wwwomen.com.ua. Анна Мінінкова; керуючий партнер SMMGroup, ініціатор і організатор ForexCamp, BridgeCamp, SMMCamp, FinCamp Дмитрій Ткаченко; головний ідеолог проекту Kniga.biz.ua Дмитро Лаппо; директор з розвитку компанії "Лесси", організатор відеотрансляції "Майдан 2" Едуард Курганський. Передбачено круглі столи і дискусії.

Довідка:  Конференція відбудеться 19 лютого в приміщенні Українського Католицького Університету (вул. Хуторівка, 35а). Детальнішу інформацію можна дізнатися на сайті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та за тел. 0505228875, контактна особа - Ростислав Чайка.

Акредитація журналістів на семінар за тел. 063-029-68-72.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST