Львів’янам розкажуть юридичні особливості процесу спадкування Друк
Львів’янам надають безкоштовну правову освіту. Цього тижня відбудеться два тренінги на тему "Спадкування" та "Проблеми насилля в сім’ї". Ці навчання проводить міська рада в рамках проекту «Юридична служба для львів’ян».

Тренінг "Спадкування" відбудеться 15 лютого о 18.15 год в малій сесійній залі Львівської міської ради (к. 230, пл. Ринок, 1). Під час тренінгу буде розглянуто такі питання: види спадкування, спадковий договір, договір дарування та роль нотаріуса.

Водночас, 17 лютого о 18.15 год в малій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться тренінг на тему "Проблеми насилля в сім’ї". Під час цього тренінгу буде обговорено, що робити в разі насилля в сім’ї, стан дотримання гарантованого Конституцією України права на повагу до гідності людини та недоторканість.

Дізнатися графіки усіх занять, їх теми, а також зголоситися на семінар усі охочі можуть за тел. "Гарячої лінії міста" 15-80, або електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Нагадаємо, "Правова школа для львів’ян" - це комплекс семінарів та тренінгів, спрямованих на підвищення правової обізнаності мешканців Львова, які захищають власні права та свободи без залучення кваліфікованих спеціалістів.

Навчальна програма "Правова школа для львів’ян" була започаткована в травні місяці 2010 року. За півроку були прочитані 11 тренінгів на правову тематику. За цей період семінари відвідало близько 180 мешканців.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST