У львівській школі встановлено ліфт для дітей з особливими потребами Друк
У Львові заклади освіти забезпечують елементами доступності для дітей з особливими потребами. Відтак, у восьми закладах освіти встановлено 10 пандусів.

У школі №82 встановлено ліфт для дітей з особливими потребами.

Окрім того, у школі № 82 встановлено ліфт, облаштовано кімнати гігієни, кабінет фізичної реабілітації.

«У школі навчається 13 дітей з особливими потребами. Для них облаштовано реабілітаційний кабінет, встановлено нові санвузли. Санвузли облаштовано на трьох поверхах торік. Наша школа одна з небагатьох у Львові, яка має такий комплекс обладнання для дітей з особливими потребами», - розповіла директор школи №82 Надія Дмитрик.

Зокрема, елементами доступності забезпечені навчально-виховний комплекс «Арніка», школи №8, 82, 95 навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія», навчально-виховний комплекс «Малюк», садок «Барвінок», садок «Лісова казка», встановлено два пандуси та низькі перила на всіх сходових клітках.

У «Школі-гімназії «Сихівська» облаштовано дистанційний Центр навчання, кабінет фізичної реабілітації та кабінет психологічного розвантаження. У «Садочку-школі «Любисток» облаштовано сенсорну кімнату для покращення розвитку дітей з особливими потребами. У школі №48 встановлено тренажерний зал.

Також в усі навчальні заклади, у яких навчаються діти з особливими потребами, за кошти міського бюджету встановлено комп'ютерні класи.

До слова, у навчальних закладах міста навчається 599 дітей з особливими потребами, 162 з них – із порушеннями опорно-рухового апарату. Вони навчаються у 76 загальноосвітніх навчальних закладах Львова.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST