І ювілей, і акція Друк

18 квітня мине 90 років від часу створення Товариства Червоного Хреста України.

18 квітня мине 90 років від часу створення Товариства Червоного Хреста України.

До 7 травня триватиме всеукраїнський місячник, упродовж якого члени цього товариства збиратимуть кошти для соціально незахищених людей.

"Минулого року наша організація подала допомогу продуктами харчування на суму 1 мільйон 743 тисячі гривень, медикаментами - на 21 тисячу гривень і допомогла фінансово - на 2 тисячі, - розповідає Валентин Мойсеєнко, голова Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста. - Організовували також харчування для дітей-сиріт, на яке витратили майже 62 тисячі гривень".

Члени організації закликають львів'ян долучитися до доброї справи і полегшити життя самотнім людям похилого віку, ветеранам війни, інвалідам, дітям-сиротам, а також потерпілим від аварій та катастроф.

Отож від 7 квітня до 7 трав¬ня 2008 року проходитиме всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України, спрямований на підтримку найвразливіших верств населення.

"Пожертви підуть, зокрема, на вдосконалення патронажної служби сестер милосердя, які обслуговують одиноких людей, - каже Алла Саченко, провідний спеціаліст Львівської обласної організації товариства. - Також за зібрані кошти ми заснуємо благодійні їдальні, аптеки, банки одягу, купимо продукти та речі пер¬шої необхідності для тих, що потребують". 

Богданна МАРТИНИК,
  Експрес, 16.04.2008
 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST