У Львові триває конкурс дитячого читання "Найкращий читач України – 2011" Друк
У Львові триває конкурс дитячого читання "Найкращий читач України – 2011". У конкурсі можуть взяти участь школярі 6-7 класів. Конкурс проводиться на базі дитячих та сільських бібліотек всіх населених пунктів України.

У Львові 1-й етап конкурсу також проводиться у школах міста.

Як повідомляють організатори, конкурс має десятилітню історію і вже всьоме проводиться як всеукраїнський захід.

Організатори Конкурсу: Громадська організація "Форум видавців" (ініціатор), Національна бібліотека України для дітей, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Українська бібліотечна асоціація та Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів. Захід відбувається за сприяння Львівської міської ради.

Для участі у Конкурсі дитина має звернутися до найближчої дитячої або сільської бібліотеки, аби детально дізнатися про усі умови. Такий формат проведення Конкурсу має сприяти налагодженню тісніших зв’язків між школами і дитячими бібліотеками. Інформація про конкурс "Найкращий читач України-2011" поширюється через мережу дитячих бібліотек на сайті «Форуму видавців» (bookforum.com.ua/knygomaniia), на сайтах інших організаторів і співорганізаторів та у партнерських мас-медіа.

Конкурс проводиться в 3 етапи: відбірковий, районний/міський і обласний. На кожному з них визначається по 2 переможці, які переходять до наступного етапу.

Переможці конкурсу – по 2 дитини з кожної області поїдуть до Львова на Фестиваль дитячого читання "Книгоманія", де на них чекатимуть захоплюючі конкурси, пригоди, незабутні зустрічі з відомими письменниками, співаками, акторами, і, звичайно, призи та подарунки. Фестиваль "Книгоманія" відбудеться 28 квітня-2 травня в рамках міжнародного львівського дитячого фестивалю.

У минулорічному Конкурсі участь взяли понад 141 тис. дітей з усіх областей України, АР Крим, міст Києва, Львова та Севастополя. Контактна особа: координатор конкурсу Катерина Шевченко, 068-11-01-110. Деталі конкурсу на сайті: bookforum.com.ua/knygomaniia.

Довідка: Конкурс дитячого читання проводиться з 2002 року на регіональному, а з 2005 року – на загальнонаціональному рівні. Конкурс проводиться на базі обласних бібліотек для дітей, ЦБС для дітей та самостійних бібліотек (філій) для дітей областей, АР Крим, міст Києва, Львова і Севастополя.

Цільова аудиторія: діти віком 12-13 років (учні 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, читачі дитячих бібліотек), потенційно вік учасників буде розширено до 10-15 років.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST