У Львові стартував марафон читання "Розкажи дитині казку" Друк
4 лютого у Львові стартував марафон читання "Розкажи дитині казку". Відтепер щоп’ятниці у садочках міста дітям розповідатимуть казки відомі спортсмени, артисти, журналісти, політики та громадські діячі.

Першими участь у акції взяли Василь Вірастюк та Денис Силантьєв, які прочитали дітям садочку №43 дві казки про Динозаврика та про Метелика із книжки "Чудеса маленького міста".

Акцію організовує Львівська міська рада. Партнером марафону є видавництво "Старого Лева", мистецька агенція "Наш Формат". В найближчі два місяці у садочках міста казки читатимуть Наталка Карпа, ведучі радіо "Львівська хвиля" Влодко Лучишин та Андрій Великий, ведуча радіо "Люкс FM" Марта Більська, співачка Зоряна, Владіслав Левицький, Андрій Котельник, гурт "Пікардійська Терція" тощо. Всі охочі також можуть долучитись до читання.

Довідка:

Марафон читання "Розкажи дитині казку" - промоційна акція Львівської міської ради. Метою заходу є заохочення дітей до читання та популяризація щоденного читання.

Нагадаємо, у Львові також проходять майстер-класи відомих артистів у музичних школах. Окрім того, у львівських школах проходили майстер-класи з плавання, які проводили Денис Силантьєв та Яна Клочкова.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST