У Львові відбудеться благодійне свято для дітей з особливими потребами Друк
Сьогодні для дітей та молоді проведуть свято. 4 лютого 2011 року у приміщенні центральної дитячої бібліотеки м. Львова (вул. Окуневського, 3) відбудеться благодійне свято духовної музики «Збережімо Різдво у душах» для дітей та молоді з особливими потребами.

Учасники свята стануть слухачами та співвиконавцями різдвяних колядок, новорічних щедрівок, духовних пісень, які виконуватиме для них музичний квінтет «Камо грядеши». Це свято є завершальним серед новорічно-різдвяних заходів та має допомогти учасникам ще раз відчути атмосферу свята, радість спілкування з однолітками.

Розпочнеться свято о 14.00 год. Організатори заходу – Шевченківський відділ соціальної роботи Львівського міського центру СССДМ; Центральна дитяча міська бібліотека; волонтери ЛМЦСССДМ. Участь у святі візьмуть понад 80 дітей та молодь з особливими потребами, а також громадська організація «Довіра»; НРЦ «Джерело»; громадська організація «Оріон».

«Завершились Різдвяно-новорічні свята, залишивши спогади про неповторну святкову атмосферу – подарунки, колядки, вертепи. Але найцінніший подарунок зберігаємо у душах до наступного Різдва: уміння дарувати радість, любов та милосердя тим, хто поряд із нами. Особливо якщо вони дуже потребують цього», – розповідає директор центру Віра Покотицька.

Організатори запрошують долучитися усіх, хто може надати благодійну допомогу подарунками для учасників свята.

 ZIK

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST