У Львові пройде конференція, присвячена соціальним мережам Друк
У Львові відбудеться конференція «Lviv Social Media Camp». Конференцію проводять для розробників додатків під Facebook та Vkontakte, інтернет-Маркетологів, директорів з маркетингу та усіх, чия робота пов’язана із використанням соціальних мереж.

Організаторами Lviv Social Media Camp є агентство інтернет-реклами adPrime та Lviv Startup Club, за підтримки Львівської міської ради.

На конференції обговорюватиметься використання соціальної мережі для бізнесу; техніки вірусного маркетингу в соціальних мережах; приклади створення і менеджменту власних медіа-носіїв в соціальних медіа; продаж і просування власних товарів і послуг в соціальних мережах; тенденції і новинки соціальних мереж в 2011 році.

«Соціальні мережі дуже швидко розвиваються, ними починають масово користуватися, вони можуть бути прикладом активізації громади, адже набагато швидше доносять інформацію, ніж сучасні медіа. На конференції, у котрій візьмуть участь 500 учасників, ми пояснимо як правильно користуватися соціальними мережами» - розповідає координатор конференції Ростислав Чайка.

Доповідачами Lviv Social Media Camp будуть маркетологи соціальних мереж, інтернет-підприємці, програмісти, політики і громадські діячі. Також передбачено круглі столи і дискусії.

Конференція відбудеться 19 лютого в приміщенні Українського Католицького Університету (Хуторівка, 35а). Детальнішу інформацію можна дізнатися на сайті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та за тел. 050-522-88-75, контактна особа - Ростислав Чайка.

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST