Розпочався дитячий конкурс “Найкращий читач України-2011” Друк
Міський голова Львова зустрінеться з лідерами громадських організацій. Така зустріч відбудеться в рамках програми "Перший кар'єрний крок".

З першого лютого розпочався всеукраїнський конкурс дитячого читання “Найкращий читач України-2011”, повідомила під час прес-конференції виконавчий директор ГО “Форум видавців” Катерина Шевченко.

Участь у конкурсі беруть учні 6-7 класів. Охочі взяти участь в конкурсі мають звернутися до найближчої бібліотеки, аби отримати детальну інформацію щодо умов участі в конкурсі.

За словами К. Шевченко, конкурс проводитимуть по всіх регіонах України у три етапи, внаслідок чого буде визначено по два переможці від кожної області. Саме переможці поїдуть до Львова на фестиваль “Книгоманія”, який традиційно вже проводитимуть 28 квітня-2 травня в рамках міжнародного дитячого фестивалю. У Львові на фіналістів чекатимуть спеціальні конкурси, зустрічі з відомими людьми, а також призи і подарунки.

Як наголосила К. Шевченко, конкурс є засобом привернути увагу до читання не лише тих дітей, які регулярно читають художню та пізнавальну літературу, але й тих, хто не надто охоче береться за книжки або й не читає зовсім. Також конкурс стає великим заходом у пропаганді української книжки по всій державі, бо діти, що побували у Львові на фіналі такого конкурсу, обов`язково розкажуть про нього друзям і спонукатимуть їх взяти участь у наступних “Книгоманіях”.

Минулого року участь у конкурсі взяла майже 141 тисяча школярів, а до фіналу пробилися завдяки любові до читання 523 переможці.

 Львівський портал

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST