Агенція з працевлаштування неповносправних осіб у Львові Друк
1 лютого 2011 року у Львові розпочала роботу перша в Україні Агенція з працевлаштування неповносправних осіб.

Вона створена на базі Товариства «Зелений хрест» та діятиме завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства» Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки міністерства закордонних справ Данії, Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» та «Фонду розвитку Карпатського Єврорегіону».

Проект реалізовуватиметься на території громади Львова.

В рамках проекту будуть проведені наступні заходи:

  • Підготовка неповносправних осіб до ефективного пошуку роботи через навчальні триденні семінари, надання юридичних консультацій та психологічних консультацій.
  • Проведення 3 навчальних одноденних семінарів для підприємців з юридичних та психологічних аспектів працевлаштування осіб з інвалідністю.
  • Індивідуальні консультації юриста та психолога.
  • Організація індивідуальних зустрічей працедавця та кандидата на роботу в супроводі працівників агенції з працевлаштування.
  • Підготовка супроводжуючих для неповносправних безробітних для супроводу під час індивідуальних зустрічей з працедавцями і перших днів на роботі, та надання послуг супроводу.
  • Підготовка, друк та поширення інформаційних буклетів про установи, які сприяють працевлаштуванню неповносправних осіб у Львові.
  • Підготовка друк та поширення інформаційних буклетів для підприємців про установи, які сприяють пошуку неповносправних працівників.

Контакти: Олександр Волошинський, Марія Дурда, Товариство “Зелений хрест”, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
032 2445607, http://www.gcs.org.ua/

 РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST