Літні програми Humanity in Action Друк
Humanity in Action (“Людство в дії”) - це трансатлантична організація, яка збирає разом за інтересами щодо прав меншин та людства студентів з Європи та Америки для обміну їх досвідом.Літні програми відбуваються в Амстердамі, Берліні, Копенгагені, Парижі, Варшаві.

Аплікаційні форми приймаються до 6 березня 2011 року.

Організація “Людство в дії” знову організовує міжнародні програми обміну щодо прав людини та меншин. Запрошуються до участі студенти, які хочуть працювати в майбутньому або ж працюють в сфері захисту меншин, проти дискримінації, хочуть поглибити свої знання на тему захисту меншин та здобути нові кваліфікації, які готові посвятити свій час і енергію щоб реалізувати свій проект чи ідею.

Програма відкрита для студентів країн Центральної та східної Європи, таких як, Боснія та Герцеговина, Болгарія, Польща, Румунія та Україна. Запрошуються до участі студенти, які легко пристосовуються до нових умов, зрілі та впевнені в своїх силах. Всі витрати покриваються організацією “Людство в дії”.

Запрошуються до участі студенти, магістранти, студенти післядипломної освіти та випускники, найпізніше з 2009 року, не старші 28 років.

Програми:

1. Літня програма у Польщі:

2.06 – 03.07.2011– основна частина літньої програми у Варшаві – заняття, семінари, практичні.

2. Літня програма у Німеччині:

2.06 – 03.07.2011– основна частина літньої програми у Варшаві – заняття, семінари, практичні, створення ігор.

Аплікаційні форми приймаються до 6 березня 2011 року.

Участь у програмі безкоштовна!

Детальніше на сайті програми

 Портал "Європейський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST