V раунд конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами Друк

Метою цього раунду конкурсу є підтримка цікавих та корисних проектів, що скеровані на поглиблення співпраці бібліотек з місцевими громадами. Маєте ідею доброї справи, успіх якої вимагає роботи з комп’ютером та Інтернетом? Сучасна обладнана бібліотека – це сприятливий простір для реалізації вашого потенціалу. Складайте план дій, згуртовуйте однодумців, і втілюйте в життя свої проекти.

 

Учасники конкурсу: представники громадського сектора (перелік публічних бібліотек Львов додається окремим файлом).

Кінцева дата подання заявок: 18 лютого 2011р.

Аплікаційну форму можна заванатажити (http://www.bibliomist.org/pdf/5round.zip). Форму заявки також можна взяти у регіонального представника програми «Бібліоміст» у Львівській області Юлії Галій Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 067 4435265. Повний комплект документів на участь у конкурсі повинен включати: заповнену форму заявки та листи підтримки від партнерів.

Більше інформації про конкурс: Заявка та усі додатки подаються українською мовою у друкованому вигляді у двох (2) примірниках (оригінал та копія).

Прохання надіслати заповнений пакет документів поштою на адресу офісу IREX, до уваги Галини Кохан:
вул. Саксаганського 36Д, 2-ий під’їзд, 5-ий поверх, Київ 01033. Також, заповнений пакет документів бажано надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . IREX підтвердить отримання заявки.

 

Бібліоміст

 

 

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST