Велосипед для неповносправних Друк

У Львові презентували унікальні триколісні велосипеди для неповносправних осіб. Десять новеньких велосипедів привезли з Голландії. Благодійники подарували їх місту безкоштовно. Новинку презентували представники організації “Україна рухається”, провівши акцію з аналогічною назвою для людей з особливими потребами.

 

Високий Замок, 6 лютого 2011

Як розповів “ВЗ” координатор проекту “Україна рухається” Тарас Теплий, на триколісних велосипедах можуть пересуватися люди з різними формами інвалідності. Диво-велосипедами можна користуватися не лише у приміщеннях, а й у супермаркетах, на футбольному полі. Організатори сподіваються, що ними їздитимуть неповносправні волонтери під час Євро-2012. “Велосипеди краще пристосовані для неповносправних, ніж традиційні візочки, - каже Тарас Теплий. - Таких велосипедів не має жодна європейська країна, це новинка”.

“Велосипеди призначені для того, щоб інваліди могли не лише пересуватися, а й мати так зване мобільне робоче місце, - зазначив “ВЗ” голова правління громадської організації “Реабілітація інвалідів” Ярослав Грибальський. – Його створили для того, щоб такі люди працювали у різних закладах, продавали товари, возили певні речі, картки для поповнення рахунку, квитки на футбольні матчі. Ними легко пересуватися по торгових комплексах. Це один із варіантів запропонувати інвалідам не хатню роботу, а у громадських місцях”.

Фото: Високий Замок

Високий Замок

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST