Новий конкурс Програми імені Жана Моне Друк
Європейська Комісія оголосила новий конкурс освітньої Програми імені Жана Моне, націленої на підтримку освітніх та дослідницьких проектів у сфері європейської інтеграції.

Мета програми полягає в підвищенні рівня знань про європейську інтеґрацію. Програма підтримує викладання, дослідження та дискусій про історію, політику, економіку та право Європейського Союзу, а також про його стосунки з іншими країнами світу.

Конкурс відкрито для заявок з усього світу. Його оголошено за такими ключовими напрямками:

А) Викладання:

  • Модуль імені Жана Моне (Jean Monnet Module) – ґрант на короткий курс з європейської інтеграції (зокрема щодо відносин ЄС із іншими країнами), мінімум 40 академічних годин на рік; курс може бути міждисциплінарним. Максимальний обсяг ґранту на 3 роки – 21 тисяча євро.
  • викладацькі ставки імені Жана Моне (Jean Monnet Chair) – фінансування повноцінного викладацького місця, зосередженого на студіях з європейської інтеграції (як мінімум 90 викладацьких годин протягом академічного року). Максимальний ґрант на 3 роки – 45 тисяч євро.
  • викладацькі ставки імені Жана Моне ad personam («Ad personam » Jean Monnet Chair): стипендії або а) для колишніх отримувачів викладацької ставки імені Жана Моне, які доводять високий міжнародний рівень викладання та публікацій, або б) для професорів з потужним досвідом у практичній роботі високого рівня в сфері європейської інтеграції. Максимальний обсяг ґранту на три роки – 45 тисяч євро.
  • Провідні науково-дослідницькі центри імені Жана Моне (Jean Monnet Centre of Excellence) – ґранти для інтердисциплінарної структури (в межах одного чи кількох університетів), яка об’єднує наукові, людські та інформаційні ресурси у сфері європейської інтеграції. Кожен центр має працювати під керівництвом отримувача викладацької ставки імені Жана Моне. Максимальний обсяг ґранту на три роки – 75 тисяч євро.

Б) академічна та дослідницька діяльність:

Кінцева дата подання заявок за всіма напрямами – 15 лютого 2011 року.

Відбір кандидатів здійснюватиметься безпосередньо у Брюсселі. Селекцію здійснюватимуть незалежні академічні експерти (професори університетів), на основі критеріїв програми. Політичні чи географічні міркування не відіграють у виборі жодної ролі.

Заявки оцінюватимуться за такими чотирма критеріями:

  • Якість заявника: тут оцінюватиметься CV заявника у конкретній сфері дослідження європейської інтеграції;
  • Якість методології та робочої програми: якість та деталізованість запланованої програми навчання, досліджень чи дебатів.
  • Впливовість та актуальність результатів, зокрема за межами ЄС.
  • Інноваційність – започаткування нової викладацької, дослідницької чи дискусійної діяльності; заявки від інституцій чи асоціацій у країнах, в яких ще було підтримки від програми імені Жана Моне, чи інституцій, які ще не мали цієї підтримки.

За детальнішою інформацію про реалізацію програми звертайтеся за адресою: EACEA Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Представництво Європейського Союзу в Україні

Докладніше

 Портал "Європейський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST