У Львові розпочалась акція "Світ можна почути" Друк
25 січня, у Львові стартувала акція "Світ можна почути". Протягом трьох днів, до 27 січня, фахівці робитимуть заміри раковини вуха дітей, що мають проблеми зі слухом, на основі яких виготовлятимуть слухові апарати.

Організовує акцію благодійний фонд ім. Святої Ксенії Петербурзької. Слуховими апаратами забезпечує американська компанія "Starkey Hearing Foundation".

Акція відбувається у приміщенні спеціалізованої школи Марії Покрови, на вул. Личаківській, 35.

Якщо врахувати статистику, то кожен десятий мешканець в Україні має проблеми зі слухом. У тому числі діти, батьки яких не можуть забезпечити їх слуховими апаратами. Таку акцію ми вже провели в Києві та Одесі. Такої масштабної акції зі слуховими апаратами в країні ще не відбувалось. Ми проводимо цей захід разом з провідною компанією з виробництва слухових апаратів, зазначив голова правління Міжнародного фонд імені Святої Ксенії Петербурзької Олександр Янковський.

За його словами, слухові апарати підбиратимуть індивідуально кожній дитині, їх є майже 30 видів. Фінансування цієї акції здійснює американська компанія. Вартість одного слухового апарата – три тисячі гривень. Загалом в Україні заплановано забезпечити слуховими апаратами близько 3000 дітей, зокрема, у Львові близько 150. Однак, число дітей, які можуть отримати слухові апарати необмежене.

Усі, хто пройшов заміри та зареєструвався протягом акції, урочисто та безкоштовно отримають слухові апарати у квітні 2011 року в Києві. Незабаром у Львові планують відкрити представництво благодійного фонду імені Святої Ксенії Петербурзької. У Львові транспортним партнером акції є Львівська обласна організація професійної спілки таксистів України.

Більше інформації про захід можна отримати на сайті www.xeniafound.com, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та за тел. (096) 263 8522.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST