Тренінг "Творимо творче місто разом" Друк
Британська Рада в Україні та Центр Міської Історії запрошують креативних підприємців, професійних модераторів, спеціалістів по роботі з громадою, керівників проектів, менеджерів мистецьких організацій, що мають на меті тісну співпрацю з громадою та владою, взяти участь тренінгу з амбітною назвою "Творимо творче місто разом".

Тренінг відбудеться з 08 до 10 лютого 2011 року у м. Львові у приміщенні Центру Міської Історії (вул. Акад. Богомольця, 6). Тренінг вестимуть Богдан Шумилович та Сергій Терещенко, керівники проектів Центру.

Цілі тренінгу:

  • презентувати успішні українські проекти й підходи, що спричинили позитивні зміни у громадянському суспільстві; використали культурний потенціал міст для здійснення позитивних перетворень; залучили громадськість до ухвалення рішень; використали інноваційні підходи до розвитку міста;
  • представити методологію британської ділової гри "Місто Майбутнього" - інструменту співпраці влади і громади, що використовується в Україні та інших 14 країнах Європи
  • започаткувати спільноту представників мистецьких, громадських та урядових інституцій, які прагнуть працювати з громадами та обмінюватися досвідом.

Зокрема, будуть представлені наступні проектні ініціативи з різних куточків України:

  • Громадська ініціатива "Врятувати Меркурія" (Львів).
  • "Прозорий офіс" (Вінниця).
  • Проекти творчого об’єднання GarageGang (Київ).
  • Розвиток туристичної інфраструктури і промоція міста (Кам’янець-Подільський).
  • Проект та спільнота "Интересный Киев".
  • Фестивальний рух м. Севастополя.

Учасниками тренінгу також стануть представники міських рад, директори фестивалів і керівники мистецьких об’єднань і центрів.

Щоб узяти участь у тренінгу, надішліть мотиваційного листа та коротку інформацію про себе та організацію, яку представляєте, на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Організатори відберуть 12 учасників з різних міст України та 13 учасників зі Львова. Проживання та харчування під час тренінгу оплачують організатори; проїзд оплачується учасниками. Останній день прийому заявок – 4 лютого 2011 року.

За докладнішою інформацією про ділову гру "Місто майбутнього" та проект "Креативні міста" звертайтесь до Анни Бубнової, менеджера мистецьких проектів Британської Ради в України( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , (044) 490-56-00) та Богдана Шумиловича, керівника проектів Центру Міської історії ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Посилання:

Головний партнер проекту: Центр міської історії Центрально-Східної Європи

Партнери проекту: Міські ради Львова, Вінниці, Мелітополя, Євпаторії, Центр "Демократія через культуру", Сєвєродонецький Бізнес Клуб, КП "Севастопольське Агентство Економічного Розвитку", Севастопольська міська державна адміністрація, ДКП "Херсонеські Ігри"..

Портал "Громадський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST