У Львові пройде тренінг по інклюзивній освіті Друк
24-26 січня, у Львові проходитиме тренінг для представників громадських організацій, викладачів під гаслом "Партнерство громади і державних інституцій задля поширення інклюзії", яке організоване в рамках проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні».

Метою тренінгу є провести навчальні модулі, використовуючи модель «Навчи інструктора» для представників неурядових організацій, викладачів Академії державного управління, батьків дітей з особливими потребами на теми розвитку організації, менеджменту, життєздатності та адвокатування, поширення навчальних матеріалів та підвищення рівня поінформованості професійною інформацією щодо інклюзії дітей і молоді з неповносправністю.

Інклюзія є процесом реального включення інвалідів в активне суспільне життя і однаковою мірою необхідна для всіх членів суспільства, і її головний сенс можна описати гаслом: «Всім тут раді!» – зазначила керівник робочої групи «Громадянське суспільство» Наталія Курило.

Організацію та технічний супровід навчань здійснює Всеукраїнський фонд «Крок за кроком». Тренінг проходитиме в Українській Академії Державного Управління, що за адресою: вул. Сухомлинського, 16 (смт. Брюховичі).

 Львів соціальний

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST