У Львові створили робочу групу з питань соцреабілітації осіб з особливими потребами Друк
У мерії почала діяти робоча група щодо забезпечення належних умов для соціальної реабілітації осіб з особливими потребами.

"Є створена робоча група, яка має 6 тематичних секцій. Вона створена розпорядженням міського голови, як результат робочої зустрічі мера з громадськими організаціями. Ми вже розпочали роботу в тематичних секціях. Хотілося б, щоб результатом діяльності цієї групи було вирішення проблем громадських організацій, які працюють з людьми з особливими потребами, та конкретних людей. Маємо й інші – більш амбітніші плани", - розповіла керівник робочої групи, начальник управління молоді, сім’ї та спорту Наталка Федорович.

Цей робочий орган працює за такими тематичними секціями: медичний супровід осіб з особливими потребами; освіта, дошкільне виховання та культурний розвиток осіб з особливими потребами; підтримка статутної діяльності громадських організацій, які працюють у сфері соціальної реабілітації осіб з особливими потребами; працевлаштування та професійна реабілітація осіб з особливими потребами; створення належних умов проживання осіб з особливими потребами; транспортне забезпечення для осіб з особливими потребами.

Робоча група має випрацювати та підготувати план заходів та внести зміни до Комплексної програми соціального захисту і реабілітації людей з особливими потребами на 2007-2010 роки, затвердженої ухвалою міської ради від 15.03.2007 № 621.

До складу робочої групи з питань соціальної реабілітації осіб з особливими потребами увійшли: начальник управління молоді, сім’ї та спорту Наталка Федорович (керівник групи), заступник начальника відділу пільг, допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту Галина Семків (секретар робочої групи).

 Zaxid.net

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST