КВУ вирішив допомогти громадянам у захисті їх прав Друк
19 січня 2011 року у м. Львові Львівська обласна громадська організація «Комітет виборців України» презентувала новий проект «Захисти своє право! Кампанія по захисту прав громадян з обмеженим доступом до правосуддя».

У рамках проекту передбачено надання безкоштовної правової допомоги мешканцям Львівщини фахівцями громадської приймальні «Твоє право», а також через інформаційно-консультаційний веб-ресурс для громадян «Захисти своє право!» http://www.administr-law.org.ua.

Голова Правління ЛОГО «Комітет виборців України» Роман Кошовий зазначив: «На жаль, громадяни не можуть на рівних виступати у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування. Вони виступають у ролі «прохача», і не отримавши належної їм допомоги, часто почувають себе зайвими або взагалі зневіреними у владі».

Щоб «вирівняти» ці відносини, у державі створено адміністративні суди.

ЛОГО КВУ закликає звертатись у громадську приймальню «Твоє право» (працює за адресою: м. Львів, вул. Лисенка, буд. 38 (вхід з вул. Садовського)у понеділок, середу та четвер з 12:00 до 18:00. тел. (032) 243-94-09), якщо громадянам:
- не в повному обсязі надаються або не призначають пільг або соціальних виплат (в тому числі пенсії, субсидії);
- не надають належних Вам довідок (наприклад, у ЖЕКу);
- не можете врегулювати земельні питання;
- не надають інформації за Вашими письмовими зверненнями;
- Ви не погоджуєтесь із накладенням на Вас штрафу (наприклад, працівниками ДАІ, органами місцевого саморядування) тощо

Комітет виборців України здійснює цей проект у Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Рівненській, Сумській, Харківській, Херсонській та Черкаській областях за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні в рамках проекту «Захисти своє право! Кампанія по захисту прав громадян з обмеженим доступом до правосуддя» (http://www.administr-law.org.ua), з метою сприяння доступу найбільш незахищених громадян до правосуддя використовуючи інститут адміністративного судочинства.

 Вголос

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST