Міська рада закликає мешканців створювати ОСББ Друк
Мешканці мають можливість самостійно господарювати у будинку і відмовитись від послуг ЖЕКів, створивши об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Міська влада закликає львів’ян бути активними і об’єднуватись у ОСББ. Торік у місті створилось 55 таких об’єднань.

Крім того, якщо у будинку є до 10-ти квартир, які приватизовані, львів’яни можуть зняти його з балансу міської ради і не сплачувати квартирної плати, але лише за умови, що мешканці беруть на себе повну відповідальність за подальший стан будинку та прибудинкової території, - кажуть у департаменті житлового господарства та інфраструктури.

Торік кожне комунальне підприємство, яке обслуговує будинки, провело з мешканцями громадські слухання, під час яких можна було відмовитись від окремих послуг, які надає ЛКП. Такий порядок передбачено Постановою Кабінету Міністрів №529. Натомість законодавством не передбачено повторного проведення громадських слухань після затвердження індивідуального тарифу по будинках виконавчим комітетом.

Нагадаємо, загалом у Львові діє 387 ОСББ. Також цього року відкрито ресурсний центр ОСББ на пл. Ринок, 1, каб. 107. Діє телефон "гарячої" лінії – 297-59-95.

 Львівська міська рада

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST