Вакансія юриста з прикордонного співробітництва у Львові Друк
Вакансія юриста з прикордонного співробітництва у м. Львів та області на період лютий-вересень 2011 року за контрактом із Міжнародним фондом охорони здоров’я та захисту довкілля „Регіон Карпат” (м.Ужгород) в рамках Регіональної програми захисту біженців Управління Верховного комісара ООН у справах біженців

Завдання та обов’язки: Ідентифікація та направлення затриманих осіб, консультування та надання інформації

 1. Відвідувати прикордонні пункти та пункти тримання іноземців (в т.ч. Пункт тимчасового перебування іноземців у Волинській області), підтримуючи діяльність Державної прикордонної служби України, УВКБ ООН та МОМ щодо „виявлення” осіб серед різних категорій мігрантів, забезпечуючи дотримання права шукати притулок, зменшення затримання шукачів притулку, надання юридичної та соціальної допомоги, де необхідно направлення жертв торгівлі людьми, бажаючих добровільно повернутися на батьківщину до відповідних агентств та процедур.
 2. Ідентифікувати пріоритетні для розгляду УВКБ ООН справи, а саме осіб, які потребують захисту, жінки групи ризику, жертви насилля або сексуального чи гендерного насильства, осіб похилого віку та неповнолітніх без супроводу.
 3. Консультувати усіх шукачів притулку, які перебувають в затриманні, щодо державної процедури надання статусу біженця та передати інформаційну брошуру.
 4. Забезпечувати, що заяви про надання статусу біженця належним чином передаються в органи міграційної служби. Реєстрація та оцінка шукачів притулку
 5. Реєструвати усіх нових шукачів притулку та готувати на основі проведеного інтерв’ю короткий аналіз підстав звернення за статусом біженця (згідно „Стандартних керівних процедур УВКБ ООН”).
 6. Надавати УВКБ ООН реєстраційні форми та підготувати рішення щодо того, чи підпадає особа критеріям отримання допомоги від УВКБ ООН та партнерів чи ні (згідно „Стандартних керівних процедур УВКБ ООН”).
 7. Ознайомитися з „Протоколом УВКБ ООН/ЕКРЕ з обміну інформації” та „Формою щодо реадмісії” та її використання. Заповняти „Форму щодо реадмісії” згідно правил, зазначених у Протоколі та надсилати партнерам НПО сусідніх країн для подальших дій (з копією УВКБ ООН). Юридична допомога в оскарженні рішень у суді
 8. Надавати інформацію щодо права на оскарження
 9. Допомагати та представляти інтереси затриманих осіб у суді, оскаржуючи судові рішення щодо затримання та видворення (за необхідності передати справу іншому юристу організації для представлення інтересів у суді). Співпраця з зовнішніми агентствами та заходи щодо моніторингу та тренінгів
 10. Підтримувати хороші робочі відносини з державними, обласними та місцевими органами влади, МВС, ДПСУ та органами міграційної служби, а також партнерами НПО в Україні та сусідніх країнах, з метою отримання найкращої можливої підтримки у питаннях біженців та шукачів притулку; збирати статистику.
 11. Надавати УВКБ ООН регулярні звіти (в т.ч. реєстраційні форми, щомісячні звіти УВКБ ООН/МОМ з інформацією щодо пунктів тримання), брати участь у тренінгах.
 12. Допомагати УВКБ ООН в організації тренінгів в рамках проекту.
 13. Надавати/розповсюджувати в прикордонних пунктах та пунктах тримання інформацію про процедуру надання статусу біженця.

Вимоги до кандидата:

 • юридична освіта;
 • досвід роботи в правовій сфері (бажано 2 роки);
 • знання англійської, російської та української мов.

Резюме англійською мовою надсилайте до 20 січня 2011 року за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою „Вакансія - Львів”.

За детальною інформацією про посаду та зарплатню, звертайтеся до МФ „Регіон Карпат” за тел: (03131) 32122 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контакти: МФ „Регіон Карпат”, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , (03131) 32122

 

 РЦ "Гурт"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST