Програма польської закордонної допомоги на 2011 рік Друк
Посольство Республіки Польща в Україні запрошує подавати заявки на надання фінансових коштів для реалізації проектів в рамках малих грантів Програми польської закордонної допомоги на 2011 рік.

Фінансові кошти, що надаються для реалізації проектів, виділяються з державного бюджету польської держави. У 2011 році для надання за посередництвом Посольства Республіки Польща в Україні польської технічної допомоги призначено загалом 0,5 млн. польських злотих.

Звертатися за одержанням грантів можуть українські і міжнародні громадські організації, державні установи, органи центральної виконавчої влади і самоврядування, а також інші регіональні установи та релігійні організації. Перевага надаватиметься суб'єктам, які мають досвід в реалізації проектів технічної допомоги і можуть представити докази довготривалої і плідної співпраці з польськими партнерами (рекомендації). У кожному розділі проектної заявки необхідно розміщувати повну стосовну інформацію та надавати відповідні додатки.

Проекти, відповідно до положень Програми польської закордонної допомоги на 2011 рік, повинні стосуватися пріоритетних у підтримці в 2011 році сфер діяльності:

 1. належне управління (good governance), а зокрема: запобігання та подолання корупції, ініціативи на шляху пристосування законодавства до стандартів ЄС, управління міськими територіями у сфері комунальних послуг;
 2. міграція та управління кордонами, зокрема: ініціативи у сфері вдосконалення прикордонного руху та подолання нелегальної міграції;
 3. розвиток сільських територій та сільське господарство, зокрема: підтримка служб підтримки селян, активізація місцевих громад з метою покращення життя на селі;
 4. мале та середнє підприємництво, а саме: програми з енергетичної ефективності та утилізації відходів, активізація спілок малих та середніх підприємців;
 5. покращення якості життя городян шляхом побудови потенціалу міських громад (в тому числі вмінь, що стосуються економного використання води та енергії, а також відновлення використання міських територій);
 6. підтримка комунального господарства шляхом покращення якості води у містах;
 7. ініціативи, що реалізуються в рамках Східного Партнерства, в тому числі:
 • демократія, належне управління, стабільність,
 • економічна інтеграція та конвергенція з політикою ЄС,
 • енергетична безпека,
 • міжособистісні контакти.

Під час оцінювання наданих заявок особливе значення надаватиметься тривалості досягнутих результатів. У проектній заявці слід однозначно вказати, як проект випливатиме на цільову групу (бенефіціантів) після його завершення. Оцінюватись буде також можливість продовження проекту після завершення його фінансування з коштів Програми польської закордонної допомоги та перспектива розвитку в майбутньому.

Проекти необхідно складати, маючи на увазі економне витрачання коштів. Кошторис проекту не може перевищувати суму 13,5 тисяч євро. Рекомендується закласти власний вклад заявника (напр. у формі офісних витрат, оренди приміщень, роботи волонтерів у проекті, тощо) та передбачити, що увесь проект повинен бути виконаний до 10 грудня 2011 року.

Заповнені формуляри проектної заявки на грант слід подавати тільки польською мовою.

Заявки на одержання грантів приймаються до п'ятниці, 21 січня 2011 року. Матиме значення черговість подання заявок на грант.

Заявку треба оформити на бланку, що додається та подати до Посольства Польщі в Україні: м. Київ, 01901, вул. Ярославів Вал, 12, а також одночасно надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Після завершення конкурсу наприкінці березня 2011 р. на інтернет-сайті Посольства буде розміщений список проектів, які одержать фінансування.

Завантажити бланк

 Портал "Європейський простір"

 
Львів відкритий для світуЛьвівська міська рада
© НГО – Портал громадських організацій Львова – NGO. Дизайн та програмування сайту – KUDEST